Tingimused

Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis

Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Sed porttitor lectus nibh. Sed porttitor lectus nibh. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh.
Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Sed porttitor lectus nibh. Sed porttitor lectus nibh. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh.
SULGE

Korduma kippuvad küsimused

Kus Tondi Lasketiir asub?

Lahendusena pakuksin välja kodulehele panna google map kaart.Asume Tondi Elektroonika hoovi peal, kõrge punase maja keldris. Sissepääs on hoovi poolt

 

Milliste ühistrantsportidega on võimalus tulla  Tallinna kesklinnast Tondi Lasketiiru?

a.    Trammid nr. 3 ja 4, peatus “Tondi”
b.    Bussid nr. 5, 18, 36, peatus “Kalev”
c.    Takso – Kindlasti juurde panna ka umbkaudne maksumus.

 

Kas Tondi Lasketiir pakub  transfeerteenust – sadamast, hotellist?

Kokkuleppel saame pakkuda transfeerteenust gruppidele, alates grupi suurusest x inimest.

 

Kuidas on tasumine kohapeal?

Maksmine kohapeal kaardiga ja sularahas.

SULGE
et

Meeldetuletus relvaomanikule!

11.02.2020

Kas teadsid, et kui sa ei kasuta oma auto elektrilist katuseakent, siis sinu auto aju võib ära unustada, kuidas see toiming täpselt käib ja esineda võivad tõrked. Tõrgete lahendamiseks on vajalik arvutiga autole uuesti selgeks õpetada ja meelde tuletada, kuidas akna avamine ja sulgemine õigesti käib. Kas sina mäletad, kuidas oma relva õigesti ohutuks teha? Või kuidas sul isiklikult parem sihtida oli? Kuidas käib kiire salvevahetus? Millal sa viimati lasketiirus käisid? Vaata nüüd kalendrist järele ja mõtle hoolikalt, millal oli viimane kord, kui oma oskusi värskendamas ja lihvimas käisid? Nii mõnegi puhul on see vastus, et „päris ammu vist“. Tunneme, et meie kohustus on teile meelde tuletada, et oma oskusi ja teadmisi tuleb värskendada järjepidevalt. Seega siin on meeldetuletus relvaomanikule – millised on sinu võimalused oma oskusi lihvida Tondi Lasketiirus?

Tondi lasketiir hindab järjepidevat õpet ja enesetäiendamist väga kõrgelt. Sinu jaoks oleme loonud erinevaid võimalusi, kuidas seda teha.

Meeldetuletus relvaomanikule nr 1 – Raja rent

Tondi lasketiirus on võimalik rentida oma oskuste lihvimiseks ja parandamiseks rada.

Võimalik on lasta täpsust kuni 45m kauguselt. Lisaks oleme loonud eraldi ala, kus saab teha taktikalisi harjutusi. Seda ikka selleks, et pakkuda Sulle juurde veidi pinget ning põnevust. Tahame hoolitseda selle eest, et iga laskja saaks ennast edasi arendada ja igakülgselt proovile panna. Me ei salli igavust!

Teenusega saad lähemalt tutvuda siin. Lisaks on meil olemas ka teenus Lõunapaus laskurile.

Meeldetuletus relvaomanikule nr 2 – Tulirelva käsitsemise ja laskeoskuse katse

Koolitus “Tulirelva käsitsemise ja laskeoskuse katse” võimaldab relvaomanikul enne relvaloa uuendamist PPA’s üle korrata kõik vajaliku. Alates 01.01.2019 kehtima hakanud seadusest tulenevalt, peab relvaomanik relvaloa uuendamisel läbima laskekatse, et tõendada relva ohutu käsitsemise oskust. Antud koolitus kordab üle kõik vajalikud teemad, et relvaloa uuendamine läheks ladusalt. Koolituse info ja soetamine siin.

Meeldetuletus relvaomanikule nr 3 – Ghost Club

Kutsume Sind liituma aktiivse ning toimeka klubiga, kus lisaks laskmisele pakume sulle erinevaid ühisüritusi, koolitusi ja loenguid. Käsitleme teemasid, mis lähtuvad hetke sisejulgeolekust või üldiselt maailmas toimuvast.

Ghost Club ei ole lihtsalt laskeklubi, vaid klubi, mille liikmed omavad maailmas toimuvast ülevaadet, teavad ohutusalast käitumist ja korrektset relvakäsitsemist. Meil ei ole vaja koguda võistluspunkte, täita norme või üleüldse tegeleda millegagi, mida Sa tegelikult ei taha.

Klubisse kuulumine tagab Sulle parimad võimalikud tingimused Tondi Lasketiiru teenuste kasutamisel. Lisainfo Ghost Club’i kohta leiad siit.

Seega mis on sinu vabandus nüüd, kui sa tead, millised võimalused on relvaomanikele enese täiendamiseks ja arendamiseks loodud? Aega ei ole? Vaata korra uuesti kõik need pakkumised läbi, sest nende seast leiad kindlasti endale ka ajaliselt sobiva lahenduse!

Ei mingeid vabandusi enam – kui oled relvaomanik, siis käitu nagu relvaomanik ja hoolitse enda oskuste ja teadmiste eest!